Kontakt

Almon s.r.o.
Bajkalská 7/A
821 02 Bratislava
e-mail: almon@alurys.sk

originálny návrh - individuálny prístup


2017_05_18_11_04_15.jpg
Neviete sa zorientovať na stránke?
Neviete sa zorientovať na stránke?

Chcete vedieť čo robíme? Neviete sa zorientovať na stránke? Skúste tu!

čítaj viac
Návrh a realizácia neštandartných konštrukcií a architektonických skvostov.
Návrh a realizácia neštandartných konštrukcií a architektonických skvostov.

Návrh a realizácia technicky náročných konštrukcií a architektonických skvostov.

 

čítaj viac
Crnt.sk
Crnt.sk

Nový showroom 

Celý rok na terase.sk

Galéria

čítaj viac

Designlife

Navštívte náš SHOWROOM a my Vám navrhneme to najlepšie riešenie.

Príďte sa inšpirovať do showroomu Design Life na ulicu Bajkalská 7/A, Ba, alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu na t.č. +421 948 312 623 počas ktorej Vám odporučíme to, čo potrebujete.

 Showroom Design Life

 

"..showroom Design Life je priestor, kde Vám dáme priestor, vytvoriť si priestor.."

 

 

 

Nachádzame sa na Bajkalskej ul. 7/a v Bratislave v pestrofarebnej budove Farebný dom dizajnu. Táto adresa nie je náhodná a vybrali sme si ju už počas jej realizácie, na ktrorej sme sa aj podielali, ako inak návrhom a výstavbou fasády. Na budove sme realizovali cca 1400m2 sklenenej farebnej stĺpiko-priečkovej fasády. Išlo pre nás o výzvu, keďže sme dovtedy taký rozsah nikdy nerealizovali.

Showroom Design Life

Dôvod pre vytvorenie showroom-u bol odozvou na ďalšie plány našej firmy almon s.r.o., ktorá sa začala venovať sklu, ako sú sklenené dvere, sklenené sprchové kúty, sklenené zábradlia a všetky ostatné moderné sklenené konštrukcie v architektúre bývania. Chceli sme do tohoto segmentu priniesť nový prístup, novú energiu, ale v prvom rade sa priblížiť ku zákazníkovi a architektom. A preto vzorky v showroome sú v reálnych veľkostiach a nie takzvané kufríkové vzorky.

 

Našim cieľom je poskytovať okrem realizácií aj poradenstvo a návrhy pre potenciálnych zákazníkov. U nás dostane každý hosť, ktorý príde riešiť svoju predstavu, kávičku, či čaj a k tomu samozrejme množstvo informácií, na základe ktorých sa môže lepšie rozhodnúť čo si vybrať.

 

Vieme poskytnúť odborné rady pred výstavbou domu, či zariaďovaní bytu, aby sa pri montáži optimalizovali náklady a zvyšovala sa kvalita a komfort užívania.

 

A preto ste VŠETCI vítaní u NÁS!!

 

 

Váš Design Life