originálny návrh - individuálny prístup

slide00 - cely rok na terase

NOVINKA - VITRIS

SKLENENÉ POSUVNÉ DVERE

s tlmeným dorazom,

teleskopické, automatické

mám záujem

TIENIACE PERGOLY

MED QUADRA

MED TWIST

mám záujem

TIENIACA TECHNIKA

PLISSEE, ŽALÚZIE,

POSUVNÉ PARAVANY, LAMELY

mám záujem

Navštívte náš SHOWROOM a my Vám navrhneme to najlepšie riešenie.

Príďte sa inšpirovať do showroomu Design Life na ulicu Bajkalská 7/A, Ba, alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu na t.č. +421 948 312 623 počas ktorej Vám odporučíme to, čo potrebujete.


Pozor zmena webu!

Nový web nájdete na www.almon.skShowroom

Design Life a

Celý rok na terase

 

Showroom DESIGN Life je o skle v interéry ako sú sklenené dvere, sprchové kúty a sklenené zábradlia!

Showroom Celý rok na terase je o zimných záhradách, terasách a prístavbách ale aj o hliníkových oknách a dverách!

 

 

Nachádzame sa na Bajkalskej ul. 7/a v Bratislave v pestrofarebnej budove Farebný dom dizajnu. Táto adresa nie je náhodná a vybrali sme si ju už počas jej realizácie, na ktrorej sme sa aj podielali, ako inak návrhom a výstavbou fasády. Na budove sme realizovali cca 1400m2 sklenenej farebnej stĺpiko-priečkovej fasády. Išlo pre nás o výzvu, keďže sme dovtedy taký rozsah nikdy nerealizovali.

Showroom Design Life

Dôvod pre vytvorenie showroom-u DESIGN Life bol odozvou na ďalšie plány našej firmy almon s.r.o., ktorá sa začala venovať sklu, ako sú sklenené dvere, sklenené sprchové kúty, sklenené zábradlia a všetky ostatné moderné sklenené konštrukcie v architektúre bývania. Chceli sme do tohoto segmentu priniesť nový prístup, novú energiu, ale v prvom rade sa priblížiť ku zákazníkovi a architektom. A preto vzorky v showroome sú v reálnych veľkostiach a nie takzvané kufríkové vzorky.

 

Využite možnosť virtuálnej prehliadky showroomu

DESIGN Life

 

 


 

Cieľom pre vytvorenie showroom-u Celý rok na terase bolo rozšíriť portfólio o dodávku exkluzívnych zimných záhrad, ktoré si pre klienta vyžadujú nemalú investíciu. A aby sme relatívne drahé produkty nepredávali len cez obrázky alebo kufríkové vzorky rozhodli sme sa pre výstavnú sieň, kde si klient môže vyskúšať každý nami ponúkaný tovar na reálnyvh vzorkách. To mu pomože pri výbere a rozhodovaní a my sme si tým istý že klient odchádza s produktom s ktorým je spokojný. Showroom predstavuje kompletnú dodávku zasklievacích systémov, tienení, podláh na terasu ale aj exteriérové osvetlenie. Zároveň tam vystavujeme dve plne funkčné zimné záhrady. Teplú ARTline a studenú SPACEline.


Využite možnosť virtuálnej prehliadky showroomu

Celý rok na terase

 

 

 

Našim cieľom je poskytovať okrem realizácií aj poradenstvo a návrhy pre potenciálnych zákazníkov. U nás dostane každý hosť, ktorý príde riešiť svoju predstavu, kávičku, či čaj a k tomu samozrejme množstvo informácií, na základe ktorých sa môže lepšie rozhodnúť čo si vybrať.