originálny návrh - individuálny prístup

slide00 - cely rok na terase

NOVINKA - VITRIS

SKLENENÉ POSUVNÉ DVERE

s tlmeným dorazom,

teleskopické, automatické

mám záujem

TIENIACE PERGOLY

MED QUADRA

MED TWIST

mám záujem

TIENIACA TECHNIKA

PLISSEE, ŽALÚZIE,

POSUVNÉ PARAVANY, LAMELY

mám záujem

 

Pozor zmena webu!

Všetky informácie nájdete na našom

novom webe TUZimné záhrady novej generácie

NIKTO NEMÁ DIZAJN AKO MY

originálne riešenia na mieru

 

Zimná záhrada alebo presklenie terasy sú obľúbeným spôsobom ako si rozšíriť interiér svojho rodinného domu. Treba však rozlišovať, či plánujete vytvoriť len takzvané "predĺženie sezóny" alebo vytvoriť plnohodnotný obytný vykurovaný priestor. Neexistuje správne a nesprávne riešenie, obe dobre slúžia, no je len na Vás, čo od tohoto priestoru očakávate. Naše dizajnové zimné záhrady Vám splnia všetko, čo si vymyslíte.

 

zimná záhrada

 

Podľa požiadaviek navrhujeme unikátne riešenia zimných záhrad tak, aby sa čo najlepšie hodili ku vašej terase a záhrade. Nepoužívame katalógové riešenia, dizajnujeme orginály. Aby ste sa vedeli lahšie rozhodnúť ktorým smerom sa pri výbere zimnej záhrady vybrať, pomenovali sme tri základné typy, s ktorých si možete vybrať. Ide o Zimnú záhradu SPACEline, zimnú záhradu ARTline a zimnú záhradu SPOTline. O ich špecifikách a rozdieloch sa dočítate nižšie. Následne Vám poradíme vo výbere správneho zasklenia a tienenia. V našom novom showroome CELÝ ROK NA TERASE si tieto zasklievacie systémy a rôznu tieniacu techniku môžete vyskúšať.

POZOR ROBÍME IBA DIZAJNOVÉ ZIMNÉ ZÁHRADY NA MIERU PRETO S LEXANOM A PLASTAMI NEPRACUJEME!!

 


Máme pre Vás exkluzívny showroom! Dohodnite si stretnutie!

Toto nájdete u nás v Showroome CELÝ ROK NA TERASE na Bajkalskej 7/a

 

zimná záhrada

- príklady zimných záhrad


- zasklievacie systémy


- exteriérové tienenie


- osvetlenie terás


- vonkajšie podlahy


- nábytok zo sklenných vlákien

 


 

Zimná Záhrada - SPACEline

-dizajnové presklenie terasy s množstvom zasklení na výber-

 

Zimná záhrada SPACEline je chrakteristická oceľovou alebo nerezovou nosnou konštrukciou, ktorá dáva možnosť veľkých rozmerov a charakteristických technických riešení, podľa požiadavky aj industriálneho dizajnu. SPACEline možno zaskliť celým radom posuvných systémov. Je možné použiť systémy posuvné rámové aj bezrámové, parkovacie rámové aj bezrámové alebo skladacie. Záleží či hľadáte ochranu pred daždom alebo vetrom, slnkom či snehom. Návrh a dizajn je tvorený s ohľadm na existujúcu stavbu a je možné použiť rozne farby a povrchy. Ako vhodný doplnok doporučujeme strešné extriérové tienenie. Ak vás táto zimná záhrada oslovila dohodnite si stretnutie na odbornú konzultáciu u nás v showroome, kde si okrem zimnej záhrady možete vybrať aj podlahy na terasu, osvetlenie, obklady a mnoho ďaľšieho.

 

Ku tejto zimnej záhrade si vyberte jeden z 5-tich zasklievacích systémov.

Ich prehľad nájdete TU!

 

 

zimná záhrada

 

Veľkú GALÉRIU našich návrhov a realizácií SPACEline nájdete TU

 

zimná záhrada

 

Veľkú GALÉRIU našich návrhov a realizácií SPACEline nájdete TU

 

 

zimná záhrada

 


 

Navštívte showroom Celý Rok Na Terase a vyberte si to najlepšie.

Príďte sa len tak prejsť a inšpirovať alebo zavolajte na t.č. +421 948 312 623 si dohodnite bezplatnú konzultáciu, kde Vám odporučíme to najlepšie. Bajkalská 7a, Bratislava, Slovensko.
Zimná Záhrada - ARTline

-plnohodnotný obytný preistor - návrh LEN na mieru

 

 

PRÍKLAD riešenia zimnej záhrady ARTline. NÁJDETE HO AJ U NÁS V SHOWROOME - Celý rok na terase

 

zimná záhrada

 

 

Zimná záhrada ARTline je zimná záhrada určená pre náročnejšieho klienta navrhovaná na mieru podľa špecifických kritérií a potrieb investora. Ide o zimnú záhradu s prerušenými tepelnými mostami, čím spĺňa kritériá stanovené pre bežný interiér. Jedná sa teda o plnohodnotný obytný priestor. Použité môžu byť veľké presklené plochy, posuvné dvere alebo svetlíky. Jednotlivé steny zimnej záhrady ARTline možu by nahradené murovanou alebo betónovou stenou. Neraz býva ako hlavná požiadavka osadenie vírivej vane alebo sauny s čím taktiež nemáme problém. Keďže je spravidla treba stavebné povolenie, dodávame všetky potrebné výkresy a zabezpečujeme kompletný inžiniering (vybavovanie povolení) za investora. Vzhľadom na to že jeden z majiteľov je autorizovaný architekt nepotrebujeme riešiť žiadne subdodávky v oblasti výkresovej dokumentácie a oprávnení čo výrazne zjednodušuje a urýchluje všetko potrebné pri vybavovaní povolení. Terasy dodávame kompletne vrátane stavebných prác ako sú základy, murovačky, elektriky, samozrejme presklenné plochy a všetkého ostatného čo si budete želať. Pre ďaľšie informácie nás prosím kontaktujte.

 

 

Aj takúto zimnú záhradu ARTline sme realizovali, domáce wellness.

 

zimná záhradazimná záhrada

 

 

Zimná záhrada ARTline ako reštaurácia.

 

almon hliníkové okná dvere fasády

 

 

Galériu zimných záhrad ARTline nájdete tu

 

Originálna zimná záhrada ARTline, ktorú sme realizovali

 

zimná záhradazimná záhrada

 

zimná záhrada

 

 


 

 

Zimná Záhrada - SPOTline

-samostatne stojaca zimná záhrada vie byť teplá aj studená-

 

zimná záhrada

 

Zimná záhrada SPOTline je voľne stojaca konštrukcia vhodná na záhradu. Je možné ju dodať vo verzii studenej aj teplej zimnej záhrady. Takto si môžete vytvoriť napríklad obedový altánok alebo plnohodnotnú celoročne obývateľnú miestnost-druhú obývačku, poprípade ozajstné wellness centrum uprostred prírody. V tomto prípade sa obmedzenia na dizajn nekladú stačí povedať svoje požiadavky a my sa o to postaráme. Zimná záhrada SPOTline je originálny kúsok architektúry u vás na záhrade. Napíšte nám mail a dohodneme sa na stretnutí ohľadom vašej zimnej záhrady SPOTline. Dohodnite si stretnutie u nás v showroome a prídte sa inšpirovať a poradiť.

 

zimná záhrada

 

 

 


 

Zimné záhrady-teplé vs zimné záhrady-studené

Zimné záhrady teplé na rozdiel od presklenia terasy alebo zimnej záhrady studenej slúžia na celoročné užívanie - ide v princípe o vykurovaný priestor a preto používame takzvané "teplé profily" s prerušeným tepelným mostom. Teplá zimná záhrada, Vám bude slúžiť v prvom rade ako nová, plnohodnotná miestosť Vášho domu. Je nám jasné, že každý, má iné možnosti na realizovanie svojej zimnej záhrady a preto dávame možnosť nechať si u nás navrhnúť a zrealizovať zimnú záhradu na mieru čím sa ako spoločnosť prezentujeme-nemáme radi katalógové riešenia. Kedže sme vznikli na základoch konštrukčnej kancelárie, ktorá navrhovala prestížne sklo-hliníkové fasády v Bratislave, Prahe, či Viedni, nemáme problém navrhúť aj vašu zimnú záhradu. Nami používané profily dodávame od popredných výrobcov vysokej kvality ako je Wicona, Reynaers a iných. Zasklenie je riešené ako tepelnoizolačné dvojsklo alebo trojsklo, poprípade sklo s pokovením. Ako sa dopracovať ku Vašej zimnej záhrade si prečítajte nižšie. Venujeme sa atypickým riešeniam!

 

POSTUP NÁVRHU A REALIZÁCIE ZIMNEJ ZÁHRADY OD ALMON

Zavolajte nám a dohodnite si konzultáciu s architektom alebom technikom, ktorý Vám pomožu zorientovať sa v širokej ponuke systémov a odporučia Vám to najvýhodnejšie pre Vás.

 

zimné záhrady

1. Na osobnej konzultácií si s Vami prejdeme požiadavky a vyberieme vhodný sytém (na čo bude slúžiť, aké materiály a farby sa Vám pačia, aké sú v lokalite poveternostné podmienky...)

 

2. Vypracujeme predbežnu alebo reálnu cenovú ponuku (Predbežnú alebo reálnu cenovú ponuku, záleží od toho či už máte projekt hotový alebo ho budememe vytvárať my)

 

3. Po odsúhlasení sa zaplatí záloha vo výške 50% a následne sa spraví reálne zameranie na základe ktorého sa vypracuje projekt na mieru, vrátane vizualizácie, ktorý môžete pripomienkovať a doplňať (ak vznikli dovody na úpravu ceny po projekte, koli zmenám cenová ponuka sa aktualizuje)

 

zimná záhrada

 

5. Po odsúhlasení projektu a ceny sa dohodnú všetky termíny a spôsob realizácie (čas realizácie, stavebná pripravenosť a všetky ostatné potrebné skutočnosti)

 

6. Ďaľej nasleduje finálne zameranie ak to vyplinulo z projektu pre výrobu a objedná sa materiál (následne sa spravia výrobné výkresy ako sú výrobné výkresy oceľových a hliníkových konštrukcií, výrobné výkresy skiel a pod.)

 

7. Po dodaní všetkých materiálov a prebraní staveniska začne montáž, kde pri nástupe na montáž sa vystavý záloha vo výške 30% (na montáž dohliadajú naši technici)

 

 

8.  Po odovzdaní stavby a po prebratí všetkých vykonaných prác sa doplatí zvyšok ceny čo tvorí 20%

 

 

zimna zahrada

 

 

 


Navštívte náš SHOWROOM a my Vám navrhneme to najlepšie riešenie.

Príďte sa inšpirovať do showroomu na ulicu Bajkalská 7/A, Ba, alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu na t.č. +421 948 312 623 počas ktorej Vám odporučíme to, čo potrebujete.

 


 

Prečo si vybrať Zimnú záhradu od nás?

V prvom rade preto, lebo sme stavebno-konštrukčná kancelária, ktorá sa prioritne venuje navrhovaniu konštrukčných detailov sklo-hliníkových fasád, prevetrávaných fasád, oceľových konštrukcií a pod. Navrhli sme konštrukčné detaily pre fasády na budovách ako sú Hotel Kempinsky-River Park Bratislava, Nový Zimný Štadión v Bratislave, Komplex Eurovea v Bratislave a mnohé iné, ale taktiež množstvo významných stavieb vo Viedni a v Prahe.

 

Dôležitým faktorom je, že sme sa naučili navrhovať netypické riešenia s ohľadom na dizajn, statiku, teplotechniku a celý rad ostatných stavebno fyzikálnych vlastností. Preto sa nebojíme výziev a môžete sa na nás obrátiť s akýmkoľvek zadaním. Dá sa povedať, že na atypické riešenia sa špecializujeme!

 

Zimné záhrady, ktoré ponúka naša spoločnosť almon s.r.o. sú konštruované ako sklo-hliníkové zimné záhrady, kde je kladený dôraz na individuálne riešenie šité na mieru pre zákazníka.

 

 

Ak máte záujem, napíšte nám na mail almon@alurys.sk.