Kontakt

Almon s.r.o.
Bajkalská 7/A
821 02 Bratislava
e-mail: almon@alurys.sk

originálny návrh - individuálny prístup


2017_05_18_11_04_15.jpg
Neviete sa zorientovať na stránke?
Neviete sa zorientovať na stránke?

Chcete vedieť čo robíme? Neviete sa zorientovať na stránke? Skúste tu!

čítaj viac
Návrh a realizácia neštandartných konštrukcií a architektonických skvostov.
Návrh a realizácia neštandartných konštrukcií a architektonických skvostov.

Návrh a realizácia technicky náročných konštrukcií a architektonických skvostov.

 

čítaj viac
Crnt.sk
Crnt.sk

Nový showroom 

Celý rok na terase.sk

Galéria

čítaj viac

 

Novinky

 

 

 

 

almon showroom design life

Február 2016 
Nový showroom Celý Rok Na Terase

Otvárame nový showroom Celý Rok Na Terase zameraný na Zimné záhrady, zasklenie terás, podlahy na terasy, tieniace techniky, pergoly, svietidlá do exteriéru a mno iného.

Ďakujeme

ALMON

 

 

 

 

 

 

 


almon showroom design life

od 23 Decembra 2015 do 11 Januára 2016 
bude Showroom zatvorený

Prajeme Vám krásne prežitie Vianočných sviatkov a tešíme sa na Vás v novom roku 2016.

Ďakujeme

ALMON

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


almon showroom design life

 

31 August a 1 September 2015 
Bude Showroom pre verejnosť zatvorený

Upozornenie! Dňa 31 augusta a 1 septembra 2015 bude prevádzka showroom na Bajkalskej 7/A zatvorená. Radí sa Vám povenujeme v ostatné pracovné dni.

Ďakujeme za pochopenie

ALMON

 

 

 

 

 

 

 


fasada na bajkalskej_ALMONAUGUST 2015
Nový kabát pre fasádu

Aby ste nás neprehliadli.

www.almon.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

 


novy showroom JÚL 2015
Dizajn nového showroomu má jasné kontúry

Doprajte si ochútnávku vizualizácie novopripravovaného showroomu venovanému, hliníkovým a oceľovým konštrukciam, tieniacej technike, zasklievacím systémom a dreveným podlahám.

Showroom - CELÝ ROK NA TERASE

- čoskoro v tejto podobe -

 

 

 

 

 

 

 


twist a quadra v novom showroome JÚN 2015
Nový showroom - CELÝ ROK NA TERASE

Pre rastúci záujem o tieniacu techniku, hliníkové a oceľové konštruckie na prístrešky, alebo zimné záhrady sme sa rozhodli pre otvorenie nového showroomu na Bajkalskej 7/A. Momentálne schvalujeme dodavateľov drevených a drevoplastových podláh, navrhujeme netradičný a jedinečný dizajn novej vzorkovne

aby ste si vedeli predstaviť CELY ROK NA VAŠEJ TERASE.

 

 

 

 

 

 


trespa showroom almon MÁJ 2015
Nový nápad, nový dizajn

Aj tento rok sme sa rozhodli priniesť nové nápady a netradičné riešenia do nášho shoroomu. Tentoraz u nás nájdete vytvorený podhľad z obkladov Trespa (kompozitné dosky na prevetrávané fasády) so záfrezom rôzne rozmiestnených kruhov a farieb. Ste architekt alebo máte záujímave nápady a neviete ako sa k ním dopracovať? Zastavte sa v našom shoroome na nezáväznu konzultáciu.

 

 

 

 

 

 


školenie almonAPRÍL 2015
Nové školenie, nového tímu

Po roku, sme opäť navštívili nášho dodávateľa tieniacej techniky. Odovzdali sa nové skúsenosti z montáži, ale predovšetkým sme boli zaškoelení produktami od firmy Gibus, od ktoréj budeme čoskoro ponúkať nové produkty ako sú hliníkové konštrukcie s vodeodolným tienením. Sledujte nás nadalej aby ste ako prví vedeli o trendových tieneniach.

 

 

 

 

 

 

 


Bezrámové sklenené konštrukcie MAREC 2015
Reklamná spolupráca

Čitatelia magazínu "Môj dom" tento krát nájdu reklamnú spoluprácu s informáciami o bezrámových sklenených konštrukciách od firmy almon s.r.o.  V našom Showroome na ulici Bajkalská 7/A  Vám navrhneme riešenie podľa Vaších predstáv.

facebook.sk

 

 

 

 

 Almon Designlife

MAREC 2015
Dvojdňové školenie personálu vo firme ALMON

Začiatkom Marca prebehlo v našej firme školenie kreslenia v programe Inventor. Naším cieľom je sa zdokonaľovať, aby sme Vám vedeli odovzdať to čo nikde inde nedostanete. Prvé práce čoskoro pridáme do referencií a do podstránky Návrh a realizácia technicky náročných konštrukcií na mieru.

 

 

 

 

 

 


Zasklenie terasyFEBRUÁR 2015
Reklamná spolupráca

Čitatelia magazínu "Môj dom" v najnovšom čísle nájdu reklamnú spoluprácu s informáciami o zasklení terasy systémom Multiraum, ktorý je jeden z našich najpredavanejších zasklievacích systémov u naších klientov. Vzorku nájdete aj u nás v Showroome v mierke 1:1 (v reálnej veľkosti) v našom Showroome na ulici Bajkalská 7/A v Bratislave.

facebook.sk

 

 

 

 

 

 


BAUJANUÁR 2015
Stavebná výstava BAU - Mníchov

V Mníchove sa od 19 do 24 januára aj tento rok konala výstava BAU. My sme samozrejme museli byť pri tom aby sme Vám po roku priniesli novinky. Máte sa na čo tešiť, pretože sme našli naozaj dizajnérske skvosty. Čoskoro pridáme na našu stránku, na fan-page na facebooku a samozrejme v neposlednom rade pribudne vzorka do nášho Showroomu.

 

 

 

 

 

 

 


Dizajnová stena Corian - DESIGNE LIFENOVEMBER 2014
Interiérové látkové tienenie  - PLISSE

Od novembra u nás nájdete interiérové látkové tienenie plisse. V našom Showroome sa nachádza 6 typov ovládania, 8 druhov látok inštalovaných priamo na fasádnych častiach budovy. Príďte si vyskúšať ovládania v reálnej veľkosti, pri kávičke si môžete vybrať z viac ako 250 vzorov látok.

 

 

 

 

 

 

 

 


Dizajnová stena Corian - DESIGNE LIFEAUGUST 2014
Dizajnová stena - Corian

Dizajnová stena z Corianu (vzorka u nás v Showroome je jediná na celom Slovensku a dokonca aj v Česku), je navrhnutá ako prevetrávaná fasáda. Corian sa bežne používa napr. na výrobu kuchynských dosiek. Má všakovaké využitie - ako dizajnové steny, prevetrávané fasády, kusy nábytku a mnoho ďalších.

 

 

 

 

 

 

 


Skolenie - DESIGNE LIFEJÚN 2014
Exteriérové tienenie

Celá firma sa zúčastnila na školení zameranom na tieniacu techniku - žalúzie,, markízy, plissee. Boli sme aj vo výrobe, vďaka čomu sme pochopili súvislosti a uvideli koľko úsilia stojí za jednou žalúziou. Stále rozširujeme nové možnosti tienenia, sledujte našú stránku, aby ste boli plne informovaní.

 

 

 

 

 

 

 


Vonkajšia žalúzia - ALMONMÁJ 2014
Exteriérové tienenie

Našú webovú stránku neustále dopĺňame o nové informácie a novinky. Tentoraz sa môžete oboznámiť s exteriérovými žalúziami. Nájdete tu možnosti osadenia, typy, veľkosti, farby, maximálne šírky a samozrejme aj fotografie pre inšpiráciu. V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail: almon@alurys.sk, telefonicky na čísle: +421 948 312 623, alebo priamo v Showroome DesignLife na Bajkalskej 7/A v Bratislave. Pre info klikni TU.

 

 

 

 

 

 


Moj dom - DESIGN LIFE SHOWROOM

APRÍL 2014
Posuvné systémy v showroome Design Life na mojdom.sk

V stredu 23/Apríla sme zverejnili článok o posuvných systémoch, ktoré si viete pozrieť, ohmatať a odskúšať v našom showroome Design Life na Bajkalskej 7/A. Čítajte článok, lajkujte facebook a sledujte novinky na stránke. ODKAZ NA ČLÁNOK

 

 

 

 

 

 

 

 


video - ALMON, ALURYS A SHOWROOM DESIGN LIFEAPRÍL 2014
PR Video firmy ALMON, ALURYS a showroomu Design Life

Úspešne sa nám podarilo dotočiť a dostrihať video, v ktorom uvidíte sídlo firmy a showroomu, samotné priestory firmy a ponúkaný sortiment v showroome ako sú sklenené posuvné dvere, sklenené sprchové kúty, systém Multiraum na presklenie terasy, sklenené zábradlia, exteriérové žalúzie a mnoho iného. Tak neváhajte a zdielajte radosť s nami pri pozeraní tohto videa. KLIKNI TU!

 

 

 

 

 

 


 

26 - 29/MAREC 2014 
Boli sme na výstave fensterbau frontale 2014 v Nurnberg, Nemecko

Naša firma sa bola pozrieť do nemecka na výstavu frontale 2014, aby sme Vám vedeli ponúknuť svetové novinky v kovaní pre sklenené posuvné a otváravé dvere, sprchové kúty, ale aj nové možnosti zasklenia terás či nové koncepty zimných záhrad. O všetkom Vás budeme v najbližšej dobe informovať.