originálny návrh - individuálny prístup

slide00 - cely rok na terase

NOVINKA - VITRIS

SKLENENÉ POSUVNÉ DVERE

s tlmeným dorazom,

teleskopické, automatické

mám záujem

TIENIACE PERGOLY

MED QUADRA

MED TWIST

mám záujem

TIENIACA TECHNIKA

PLISSEE, ŽALÚZIE,

POSUVNÉ PARAVANY, LAMELY

mám záujem

Designlife

Navštívte náš SHOWROOM a my Vám navrhneme to najlepšie riešenie.

Príďte sa inšpirovať do showroomu Design Life na ulicu Bajkalská 7/A, Ba, alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu na t.č. +421 948 312 623 počas ktorej Vám odporučíme to, čo potrebujete.

  

Vnútorné tienenie

 

 

 

 

Plissee

(plisé)

Plisé je vhodné pre všetky typy okien, ľahko si poradí aj s atypickými tvarmi alebo strešnými oknami. Používa sa často aj k tieneniu do zimných záhrad. K dispozícií je pestrá paleta látok rôznych dekorácií a vlastností. Plisé je možné ovládať ručne pomocou madla, tiahla, lanka alebo aj motoricky.

 

plise galéria

 

Plissee - pre vertikálne okná a dvere

Plissee VS, F - pre vertikálne okná a dvere

- je určené pre všetky typy okien a dverí. Je možné ich ovládať madlom, lankom alebo motorom, podľa možnosti alebo náročnosti klienta. V jednom okne je možné nakombinovať aj dve rôzne typy látok - tzv prevedenie "deň a noc". Žalúzie plisé sú ideálnym tienením pre atypické tvary okien a dverí.

 

 

 

 

 

 

 

 

plise použite do zimnej záhrady

Plissee OL - pre interiérové tienenie zimných záhrad

- ideálne riešenie pre zimné záhrady. Je možné ich dodať v rôznych tvaroch a to ako pravouhlé tvary tak aj lichobežníky, trojuholníky, päťuholníky, šesťuholníky, alebo pre okná v šikmine. Ovládanie je možné zvoliť s madlom, kľukou alebo pre pohodlie s motorom. Plisé je v správnej polohe na zimnej záhrade zakotvené oceľovými lankami.

 

 

 

 

 

 

plise použité na strešné okná

Plissee DF - pre strešné okna

- bočné vedenie pre plisé určené na strešné okná je riešené pomocou vodiacej lišty, alebo lankami. Zvoliť si môžete z množstva látok, rôznych dekorov. Na jednom okne je možné kombinovať aj dva typy s prevedením "deň a noc", ktoré Vám zabezpečí farebné oživenie interiéru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vyberte si svoju Vlastnú kombináciu vnútorného tienenia PLISSEE

plise

Údržba interiérového tienenia Plissee

Plisé - nekompromisná výhoda plisových látok je ich jednoduchá údržba. V prípade potreby ponorte plisé do vody o teplote 30° s Vaším obľúbeným pracím prostriedkom. Látku dôkladne umyte a potom plisé stlačte aby došlo k vytlačeniu prebytočnej vody nasiaknutej v látke. Potom môžete plisé zavesiť a vo vytiahnutom stave sušte. V priebehu sušenia plisé pár krát stiahnite a opäť vytiahnite. Látku v žiadnom prípade nežehlite a nepoužívajte alkalické čistiace prostriedky, chemické ani ultrazvukové čistenie.

 

 

 


Navštívte náš SHOWROOM a my Vám navrhneme to najlepšie riešenie.

Príďte sa inšpirovať do showroomu Design Life na ulicu Bajkalská 7/A, Ba, alebo si dohodnite bezplatnú konzultáciu na t.č. +421 948 312 623 počas ktorej Vám odporučíme to, čo potrebujete.

 


 

 

 

 

Ak máte záujem, napíšte nám na mail almon@alurys.sk alebo vyplňte kontaktný formulár.